Co je u nás nového...

15. června 2016 v 21:41 | Veronika B. |  Mateřství
Naší malé princezně už začíná 5. měsíc života - hrozně to letí! Nicméně jsme byly na 4. měsíční kontrole a tak jsem svolila k naušnicím ihned v ordinaci. Dlouho jsem se na tohle připravovala čtením článků a zkušeností na internetu, ale neměla jsem vůůůbec jasno, jak, co, kde, za kolik... takže moje zkušenost:

Věděla jsem, že já a zřejmě celá moje generace je má propíchnuté od doktora, jehlou, au. Naštěstí si to nikdo z nás nepamatuje. Něco jsem o tom načetla a tak jsem doufala, že doktor mi nabídne nastřelení naušnic. Taky že jo. Hezky mi to vysvětlil, že ani on sám v ordinaci nepropichuje jehlou, pouze na výslovné přání maminek, ale raději nastřeluje. Vem to čert, jestli kvůli penězům a nebo kvůli tomu, že je fakt cíťa a nechce tam mít uplakané děti a krev.

Nicméně, sestřička udělala černým fixem malé tečky na ouška naší princezny, já to pochopitelně odsouhlasila. Pak jsme malou zabalily se setřičkou do plenky, taková kuklička z ní byla. Vzala jsem si jí na klín, sestřička jí držela hlavičku a doktor měl takovou úžasnou malou pistolku v ruce, obě ouška i s mým otočením pod lampou byla hotová za ... 15 vteřin a to přeháním? Jediná kapka krve nebyla, ani červená ouška a naušnice krásné z titanu s kamínkem.

Cena - 800,- Kč. Ano, je to drahé, asi, ale, lepší než jí trápit jehlou, hodně krve a hojení, hnisání, ten pláč, naše Emí řvala, že jsme jí držely hlavu. Nicméně, stojí to zato.

3 dny nenamáčet (cha cha, samozřejmě jsme to už namočily při koupání) a 6 týdnů nechat v uších, poté vyměnit za jaké chceme. Já je nechám déle... za ty peníze Úžasný.

Takže to tak.

A dnes, byla k obědu první mrkev, 3 lžíce a supr. Stále kojím a to je teda prostě nejlepší... vůůůbec se tím člověk nenamáhá, ale jo, zítra bude zase mrkev. V pátek taky. V sobotu bude brambor. A pak zase brambor.

:-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama