Šestinedělí

24. února 2016 v 15:18 | Veronika B. |  Mateřství
Tak máme dnes 12 dnů od porodu, narození naší dcery... Já se cítím.... překvapivě hodně dobře. Čekala jsem, že budu celý den v pyžamu, nebudu vedět co je to hygiena, jídlo.. ale zatím je to velká pohoda!

Musím říct, že pokud mám srovnat první dny v šestinedělí a těhotenství v posledním měsící... tak volím šestinedělí. Vzhledem k otokům, problémům s ohýbáním, špatnými pocity... šestinedělí je blaho! Všude jsou teda plíny, na sušáku, na pohovce, u postele... Nosím taky náramek na ruce, který pravidelně přehazuju, kvůli kojení, protože si fakt nepamatuju ze kterého prsa jsem kojila naposledy... někdy i pochybuju, že jsem si náramek přehodila... ale nicméně... zvládám se v klidu najíst, udělat si pohodu, dát se do "kupy", dokonce doma nosím i makeup... žehlím... vařím... starám se o domácnost... a nechodím v pyžamu...

Uvidíme, jaké to bude dál, ale myslím, že pokud je človíček v pohodě, cítí to i dítě, a je pak v pohodě také... takže maminky, jestli tenhle výlev, některá čtete... hlavně klid, nohy v teple... když je klidná máma, je klidné i dítě... cítí to z nás :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama