Svatba

26. ledna 2016 v 12:53 | Veronika B. |  Život
To je sen každé ženy, ne, že ne. Každá chce být alespoň jednou ve svatebních šatech, ta která tvrdí, že ne, ta se jistě potkala s nepříjemnou událostí v životě svém nebo někoho jiného.

Já jsem si tuhle situaci ve svém životě představovala asi s každým přítelem, jak už to tak bývá.
Logicky, pubertálně, první přítel byl automaticky můj manžel, i když mi bylo 15, byl to pochopitelně ten pravý. Jak jinak. Po asi 3. rozchodu ve svém životě jsem pochopila, že to není taková hračka. Je jasný, že když mi někdo neříká denně ta dvě kouzelná slůvka, je to ihned špatný partner. V pubertě si vždycky nějaký ty mouchy najdeš. Ale zjistila jsem, že za to můžou hormony nevybouření. Nějak nás to samo navádí, ať hledáme a lovíme v těch nejlepších vodách a tu onu zlatou rybku najdeme.

Můj manžel byl dlouholetým kamarádem, se kterým jsem si nikdy neuměla představit paradoxně ani vztah. Stejně praštěnej, jako já, stejně blbej, jako já, co by z tohohle asi vzniklo? Záhadným způsobem se nějak stalo, že nás stejně osud svedl dohromady a začali jsme spolu tedy chodit. Svatba pro mě nepřipadala absolutně v úvahu, protože se jednalo jen o poblouznění a jisté pobavení. Tak jsem smýšlela, protože jsem si říkala, že takovej blázen být nemůže, aby byl zrovna s semnou.

Buď, jak buď, požádal mě o ruku, 15. 8. 2014 a 11. 7. 2015 jsem se stala jeho ženou. Pocit, který mě v tu chvíli naplnil, bych přála zažít každému. Je to nádhera. Žádost o ruku … nebylo to takové to ubrečené, celé šťastné, vlastně mi to v tu chvíli přišlo jako samozřejmost, kterou si v životě musím zažít, právě s ním. Ano, srdíčko plesalo radostí, hormony maximálně napružené, ale asi ty dojemné situace jsou vážně jen ve filmech. Nevím, dobré víno, skvělé jídlo, příjemný sex je lepší než potok slz radosti.

Přišla taková ta doba, kdy se to hodilo říci ostatním. Znáte to, babičkám, dědečkům, maminkám a tatínkům.. kamarádům…. Já, člověk, který rád všechno nechává před světem ukryto a pak dělá …. "tys to nevěděla, jo"?… ono tamtamy fungují dobře… takže proč to taky všem říkat, že? Nicméně o oznámení našeho budoucího sňatku, zase někdy příště… a co teprve plánování svatby.. no jéje, to bylo!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama